• Ogłoszenie:

[problem] program do ogladania filmow

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

[problem] program do ogladania filmow

Postprzez Darom 03 Mar 2010, 21:31

reklama
Mialem wczesniej zainstalowane wszystkie kodeki dzieki ktorym moglem ogladac filmy. Ale gdy pobralem sobie film pt. "2012" odtwrzalo mi obraz i napisy lecz nie mialem glosu, wiec pobralem sobie program BestPlayer i kodek K-lite Codec pack i nagle zamienilo mi zwykly odtwarzacz windows media player na odtwarzacz Media Player Classic. I nie moge sie go pozbyc zeby miec z powrotem Windows media player :( Niewiem czy dobrze zrobilem instalujac ten kodek k-lite codec pack :(
Czy ktos moze mi pomoc zrobic tak zeby juz nie bylo tego odtwarzacza Media Player Classic ? W panelu sterowania w doda/usun go nie/mam.
i dlaczego wczesniej mi wszystkie filmy normalnie chodzily na odtwarzaczu All player a teraz po sciagnieciu filmu "2012" wszystko dzialalo tylko nie bylo glosu ?
A w windows media player ten sam film byl odtwarzany z glosem ale bez napisu. Dlaczego tak ?
Darom
~user
 
Posty: 663
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:00
Miejscowość: Tarnów/Kraków



[problem] program do ogladania filmow

Postprzez MaTi 03 Mar 2010, 22:08

Napisz jak sprawa wygląda w tych odtwarzaczach: Dziobas RAR Player The KMPlayer jeżeli też jakieś problemy będą proponuje odinstalować kodeki z systemu programem do odinstalowywania Revo Uninstaller, a następnie zainstalowanie tych kodeków CCCP Kodeki.


Co do domyślnego odtwarzacza proponuje ten temat:
http://forum.programosy.pl/otworz-za-pomoca-gimp-vp812407.html

Autor postu otrzymał pochwałę
Awatar użytkownika
MaTi
@admin
 
Posty: 3620
Dołączenie: 31 Paź 2003, 14:22
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Pochwały: 206



[problem] program do ogladania filmow

Postprzez Darom 03 Mar 2010, 23:21

MaTi napisał(a):Napisz jak sprawa wygląda w tych odtwarzaczach: Dziobas RAR Player The KMPlayer


Sprawa w odtwarzaczach, ktore mi podales wyglada tak, ze jesli chodzi o ten pierwszy to nie przypadl mi do gustu, ale za to ten drugi wydal sie ciekawy.
Jednak do tego The KMPlayer nie/ma spolszczenia, jest tylko jezyk angielski i koreanski. Ja wolalbym po polsku.

MaTi napisał(a): jeżeli też jakieś problemy będą proponuje odinstalować kodeki z systemu programem do odinstalowywania Revo Uninstaller, a następnie zainstalowanie tych kodeków CCCP Kodeki.


Odinstalowalem z dodaj/usun programy kodek k-lite codec pack programem Revo nistaller i dalem uruchom ponownie i przywrocilo mi domyslny odtwarzacz dla filmow Windows media player. Ale podczas deinstalacji zapytalo mnie czy chce usunac pliki z rejestru o nazwie klucza HKEY_CLASSES_ROOT.
Zastanawialem sie i niewiem czy dobrze zrobilem bo byly tam pliki typu "player.cl3" itp. Wiec dalem zeby nie usuwal, wiec dobrze zrobilem ? czy moze te pliki zainstalowaly sie w rejestrze razem z kodekiem k-lite codec pack ? Bo jesli te pliki sa od tego programu to je usune.
Darom
~user
 
Posty: 663
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:00
Miejscowość: Tarnów/Kraków



[problem] program do ogladania filmow

Postprzez MaTi 04 Mar 2010, 00:57

Darom napisał(a):wolalbym po polsku.
jest PL zobacz dokładnie w ustawieniach i przeczytaj ten temat
http://forum.programosy.pl/kmplayer-zmiana-jezyka-koreanski-jezyk-prostokaciki-vp848107.html

Nie ruszaj już nic, jak odinstalowałeś dotychczasowe kodeki to zainstaluj te o których pisałem wyżej i napisz czy odtwarza poprawnie film/filmy bo z tym masz problem.
Awatar użytkownika
MaTi
@admin
 
Posty: 3620
Dołączenie: 31 Paź 2003, 14:22
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Pochwały: 206



[problem] program do ogladania filmow

Postprzez Darom 05 Mar 2010, 00:46

Mati juz zrobilem tak jak mi opisales i film dziala dobrze z napisami i z glosem ale jedynie co mnie dreczy, to fakt ten, ze teraz gdy otwieram przegladarki typu: Internet Explorer lub Mozilla Firefox to otwiera mi sie zamiast strony normalnej strona z wyszukiwarka "Search Ask" i mam dodatkowy pasek menu typu Pandora.tv 4HD, KMPlayer, News itd. A ja tego niechce miec w ogole :( Wiesz moze jak sie tego pozbyc z moich przegladarek ? :( - Chodzi mi o to, zeby tego w ogole nie bylo w moich przegladarkach :( Bo teraz mi sie to otwiera w przegladarkach na kazdych nowych kartach :(
http://www.ask.com/?o=15187&l=dis
Darom
~user
 
Posty: 663
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:00
Miejscowość: Tarnów/Kraków



[problem] program do ogladania filmow

Postprzez MaTi 05 Mar 2010, 01:54

C:\Documents and Settings\TWOJ PROFIL\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\searchplugins i tam będzie plik ASK usuń go i uruchom ponownie Firefox
Awatar użytkownika
MaTi
@admin
 
Posty: 3620
Dołączenie: 31 Paź 2003, 14:22
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Pochwały: 206



[problem] program do ogladania filmow

Postprzez Darom 05 Mar 2010, 11:18

MaTi napisał(a):C:\Documents and Settings\TWOJ PROFIL\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\searchplugins i tam będzie plik ASK usuń go i uruchom ponownie Firefox

Drogi MaTi ja mam windows 7 home premium i u mnie czegos takiego niema :( Zeby sie tego pozbyc z Firefoxa to musialem odinstalowac go, uruchomic ponownie laptopa i zainstalowac znow firefoxa od nowa. Ale dalej to siedzi chyba w przegladarce Internet Explorer 8 :( W dodaj/usun odinstalowalem program toolbar ask niby ale nadal mi sie wlacza w przegladarce IE8 wyszukiwarka ask.com :(
Darom
~user
 
Posty: 663
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:00
Miejscowość: Tarnów/Kraków




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości