• Ogłoszenie:

[Firewall] Kerio nowa wersja instalcji na wersje starą

Bezpieczeństwo systemów, usuwanie wirusów, dobieranie programów antywirusowych. Obowiązkowe logi w tym dziale: trzy z FRST + Gmer.

[Firewall] Kerio nowa wersja instalcji na wersje starą

Postprzez M@sz 01 Kwi 2005, 19:52

reklama
Witam ,
ukazała się dziś nowa wersja Kerio .K.L.I.K.
Mam wersje 4.1.2 ta to 4.1.3 czy już ktos dokonał nowej instalacji i jezeli tak to czy są z tym jakieś "problemy" ... na "coś" trzeba uważać ... w przypadku zrewitalizowanych ;) wersji oprogramowania 8)

Pozdrawiam
Jeżeli się [PYTAM] o jakiś program oznacza to że wykorzystałam WSZELKIE dostępne mi sposoby wyszukania na Forum i Goglach
Awatar użytkownika
M@sz
~user
 
Posty: 82
Dołączenie: 22 Gru 2004, 18:35
Pochwały: 1



Postprzez MUTOPOMPKA 01 Kwi 2005, 21:23

4.1.3 - March 30, 2005
+ added support for many (>40) local IP addresses
- fixed low-risk security bug allowing a local application to bypass firewall rules
* improved parameters sanity checks of hooked kernel API functions
+ remote administration hardened against brute force password cracking and denial of service attacks

Nie instalowałem jeszcze update, ale zaraz spróbuję i zobaczę.... Ale wg mnie nie będzie żadnych problemów
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787



Postprzez M@sz 01 Kwi 2005, 21:36

MUTOPOMPKA napisał(a):Nie instalowałem jeszcze update, ale zaraz spróbuję i zobaczę.... Ale wg mnie nie będzie żadnych problemów


hmmm ale czy w tym wypadku tegu "updejta" wrzucasz do starego katalogo ... [ w starych wersjach 2.X się tak robiło ] :shock:
bo aktualizacja chce zainstalować mi sie w nowym katalogu :? 8)
Jeżeli się [PYTAM] o jakiś program oznacza to że wykorzystałam WSZELKIE dostępne mi sposoby wyszukania na Forum i Goglach
Awatar użytkownika
M@sz
~user
 
Posty: 82
Dołączenie: 22 Gru 2004, 18:35
Pochwały: 1



Postprzez MUTOPOMPKA 01 Kwi 2005, 21:39

hmmm... zaraz oblookam, tylko muszę skończyć pewien projekt....
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787




Powróć do Bezpieczeństwo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości