• Ogłoszenie:

(Codbot.z i Kuang.z) Dziwne wirusy których usunąć nie mogę

Bezpieczeństwo systemów, usuwanie wirusów, dobieranie programów antywirusowych. Obowiązkowe logi w tym dziale: trzy z FRST + Gmer.

(Codbot.z i Kuang.z) Dziwne wirusy których usunąć nie mogę

Postprzez djpete 20 Kwi 2005, 11:44

reklama
(Codbot.z i Kuang.z) to wirusy których nie mogę usunąć :roll: może ktoś poradzi jak to wywalić i jak ewentualnie zabezpieczyć się przed podobnymi niespodziankami?
:roll: Obecnie mam Avasta, Adeware a wszystkiego pilnuje Kerio. Niestety nadal szukam seriala lub keya do tego ostatniego i będę wdzięczny za podesłanie mi czegoś.
Od kilku miesięcy walczę z różnymi wirusami a neostrada to cudowne łączę dzięki któremu mam zajęcie przez cały czas.Dziękujemy Ci TP.SA:)
djpete
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 20 Kwi 2005, 11:30



Postprzez Magik 20 Kwi 2005, 13:45

djpete napisał(a):Adeware


Poszukaj na forum...sa linki do pelnej wersji Ad-Aware


djpete napisał(a):Codbot.z i Kuang.z


Kod: Zaznacz wszystko
Na systemach Windows opartych o technologię NT (NT,2000,XP) rejestruje się jako usługa o nazwie "SCardClnt" wyświetlaną jako "Smart Card Client". Tworzy w rejestrze klucz:
HKEY_LOCAL_MACHINE\ SYSTEM\ CurrentControlSet\ Services\ SCardClnt.

Tworzy wpisy, by uruchamiać się jako usługa w trybie awaryjnym:

HKEY_LOCAL_MACHINE\ SYSTEM\ CurrentControlSet\ Control\ SafeBoot\ Minimal\ SCardClnt
HKEY_LOCAL_MACHINE\ SYSTEM\ CurrentControlSet\ Control\ SafeBoot\ Network\ SCardClnt.


propo tego pierwszego


T osa trojany...przeskanuj system Trojan Remover np....lub czyms podobnym...Linki podawalem na forum

lub uruchom kompa w trybie awrayjnym i usun pliki recznie.....Sprawdz msconfig

PZDR
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886




Powróć do Bezpieczeństwo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości